ماژول سینگل مود فیبر نوری کی دی تی مدل KG-GLC20SC

برند: KDT

390,000 تومان

18 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

تحویل اکسپرس

حمل رایگان سفارشات بالای 1 میلیون تومان

پرداخت امن

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل

ضمانت اصالت کالا

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل

7 روز گارانتی بازگشت وجه

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل

برند

KDT

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سینگل مود فیبر نوری کی دی تی مدل KG-GLC20SC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Performance
Maximum Data Transfer Rate 1.25 Gbps
MTBF 3,381,761 Hours
Wavelength 1310nm
Physical Characteristics
Color Silver
Enclosure Type Aluminum
Product Height 12.5 mm [0.5 in]
Product Length 56.6 mm [2.2 in]
Product Weight 16 g [0.6 oz]
Product Width 13.7 mm [0.5 in]
Performance
Max Transfer Distance 20 Km
Fiber Type Single
Fiber Operating Mode Full-Duplex
DDM Yes
Compatible Networks 1000 Mbps (1 Gbps)
Hardware
Industry Standards IEEE 802.3z 1000BASE-SX
Compatible Brand Cisco, KDT, Planet, D-Link, etc
Connector(s)
Local Unit Connectors Fiber Optic LC Duplex Female

390,000 تومان