پچ کورد 3 متری فیبر نوری کی دی تی مدل PF-300CMSCLC//LC-LC

برند: KDT

145,000 تومان

13 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

تحویل اکسپرس

حمل رایگان سفارشات بالای 1 میلیون تومان

پرداخت امن

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل

ضمانت اصالت کالا

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل

7 روز گارانتی بازگشت وجه

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل

برند

KDT

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد 3 متری فیبر نوری کی دی تی مدل PF-300CMSCLC//LC-LC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Patch cord  
Type Single Mode Fiber
Termination SC/LC
Color Yellow
Jacket PVC
Temperature -40 °C ~ +60 °
Packaging Individually Packaged in a Plastic Bag
Meter 300 CM

145,000 تومان